MUUSIKAKOLLEKTIIVID

Kreeka Muusika Ansambel Zorbas

Zorbas

Kõik need, kes on kuulanud ja näinud Kreeka Muusika Ansamblit Zorbas ja teavad meie laule, tunnevad Kreekasse jõudes end koduselt, sest seal kõlav muusika tundub justkui tuttav ning oma.

Eriliselt hästi sobitume pidudele, kus mehi vähemuses või puuduvad üldse. Aga ka vastupidi… Kreeka tantse tantsitakse traditsiooniliselt ringis – kõik koos ….aga ka vabalt valitud partneriga või hoopiski üksi…, peaasi, et südames päike…

Koosseis: Tomas Penuakis – buzuki, laul, Aldo Morakis – kitarr, lauto, laul
Imre Kalamatianos – klarnet, baglamas, laul, Peep Mouskour  – akordion, laul, Margarita Margaro – laul, Lea Petersonassis – kontrabass, laul.

 

Ansambel Meister ja Margarita

Ansambel Meister ja Margarita repertuaar on väga mitmekülgne, nende muusika järgi saavad tantsust rõõmu tunda seltskonnatantsuharrastajad ning kaasalaulmise rõõmu nautida ka "Horoskoobi"-aegsete hittide austajad.

Meister & Margarita pilt 1Ansambel Meister ja Margarita on esinenud tuhandetel sündmustel alates juubelitest ja pulmadest ning lõpetades ettevõtte tähtpäevade ja stiilipidudega.

Koosseis:

Margarita Raun -  vokaal

Peep Raun - klahvpillid, vokaal

 

 

 

Marko Matvere ja Peep Raun "Merelaulud ehk mulle meeldib maa"

Kontserdil kõlavad vanad merelaulud ja ballaadid koos jutuga purjelaevanduse kuldajast.

Matvere uus

Purjelaevanduse hiilgeajaks loetakse 16. - ­20. sajandit. Sel ajal toimetasid raapurjede all sõitvad laevad kaupu ja väljarändajaid kõikidesse maailmajagudesse. Sellest perioodist pärineb ka merelaulude traditsioon ­ shanty, millest omakorda arenes tänapäevane, meile nii armas merelaul.

Koosseis:

Marko Matvere ­- laul, kitarr

Peep Raun - akordion, laul