Peep Raun

Tere tulemast pulmavanema, muusiku ja konferansjee Peep Rauni ametlikule koduleheküljele.

Peep Raun on Eesti pulmamaastiku raudvara, silmapaistev pulmavanem, muusik ning konferansjee. Ta on Keila-Joa „Ripssildade kontserdi“ asutaja, Keila valla kultuurinõunik, Harjumaa Kultuurikorraldajate Liidu esimees ning musitseerib mitmetes muusikalistes koosseisudes.

 

Peep Raun

Peep Rauni iseloomustab professionaalsus, pühendumus, usaldusväärsus ja mitmekülgsus - kultuur ning muusika on osad tema igapäevaelust.

Ta on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (endise Tallinna Riikliku Konservatooriumi) muusikapedagoogi/koorijuhi eriala ja Teater “Vanalinnastuudio” Eino Baskini õppestuudio näitleja eriala.

Professionaalse pulmavanema, konferansjee ning muusikuna on ta korraldanud tuhandeid pidulikke sündmusi ning tänaseks on ta Eesti üks nõutumaid pulmavanemaid ja teeb koostööd Eesti parimate ansamblite, filmioperaatorite, fotograafide, cateringide ning meelelahutusfirmadega.

Kui olete planeerimas oma unistuste pulma, stiilset juubelit või pidulikku ettevõtte tähtpäeva, siis võtke lahkesti ühendust - Peep Rauni mitmekülgsus, väärikas kogemustepagas ning professionaalne lähenemine aitab Teie tähtpäevast teha meeldejääva piduliku sündmuse.