Pulmavanem

Peep Raun on kahtlemata Eesti pulmamaastiku raudvara, ta on korraldanud pulmi mitukümmend aastat ning on ka täna üks nõutumaid pulmavanemaid just seetõttu, et suudab oma suure kogemuse ja professionaalse lähenemisega korraldada nii traditsioonilisi pidulikke Eesti pulmi kui ka bankett/vastuvõtu stiilis pulmapidusid. Ta on aidanud planeerida ja läbi viia sadade pruutpaaride ainulaadsed "Unistuste pulmad".

Pulmade korraldamine on pikaajaline protsess, mis nõuab süvenemist ka väiksematesse detailidesse. Professionaalne pulmavanem on Teie kindel koostööpartner nii pulmade planeerimisel kui ka läbiviimisel ning tänu oma suurele kogemusele aitab ta väärikalt lahendada ka kõige ootamatumad situatsioonid.

Pulmavanem on professionaal, kelle kogemused ja oskused aitavad muuta Teie pulmapeo niisuguseks nagu see on Teie unistustes  ja teeb seda  nii, et Teil oleks võimalik nautida elu üht tähtsamat päeva sajaprotsendiliselt. Pruutpaari nõustamine on üks pulmavanema olulisemaid tegevusi pulmapeole eelneval ajal. Olles ära kuulanud pruutpaari soovid, aitab pulmavanem saavutada parima võimaliku tulemuse pulmadega seonduvas, lähtudes Teie ettepanekutest ja eelarvest.

Peep Raun on olnud pulmavanem mitmetele põlvkondadele ning tänaseks on tal au olnud olla paljude pruutpaaride pulmas nii pulmavanem kui ka hõbepulmavanem. Ta on mitmekülgne ja pühendunud ning aastakümneid pruutpaaride poolt soovitatud, sest kuulab ära ja aitab ellu viia nii Teie plaanid kui ka, toetudes oma know-how`le, pakub välja endapoolseid ideid, võttes arvesse nii tänapäevaseid kui ka traditsioonilisi Eesti pulmakombeid.

Pulmavanem Peep Raun

Enne Teie pulmi on pulmavanem Peep Raunil Teiega kaks konsultatsiooni:

Esimene konsultatsioon:
• saame üksteisega tuttavaks
• pulmavanem saab  ülevaate Teie soovidest ja olemasolevast eelarvest
• pulmavanem tutvustab Teile pulmapeo korraldamise võimalusi 
• pulmapeo esialgse stsenaariumi kavandamine

Teine konsultatsioon:
• pulmapeo stsenaariumi arutelu
• peokava koostamine

Kuni pulmapäevani saab pulma kava, vastavalt Teie soovile, muuta ja täiendada.

Pulmavanem annab teile kindlustunde, vastutades selle eest, et pulmapeo läbiviimine oleks professionaalne ning et varem kavandatud pulmapeo stsenaarium teostuks.

Pulmavanem Peep Raun